stahovanie tazkych bremien

Sťahovanie ťažkých bremienPresťahujeme všetko.

Máte doma klavír, trezor, biliardový stôl, prípadné iné tzv. ťažké bremeno a plánujete ho presťahovať? Sťahovanie ťažkých bremien je veľmi citlivá záležitosť, ktorá si vyžaduje množstvo sily a skúseností. Nechajte sťahovanie bremien v Bratislave na profesionálov. Pre našich „bremenárov“ je sťahovanie klavírov,  prípadne iných ťažkých bremien alebo technológií každodenná rutina. Naše profesionálne sťahovacie služby sú cenovo dostupné pre každého. Okrem sťahovania ťažkých bremien v Bratislave, ponúkame aj široké spektrum ďalších služieb v oblasti sťahovania a dopravy.

stahovanie domov firiem

Profesionálna a bezpečná manipulácia s ťažkými bremenami

Manipulovať s ťažkými bremenami často nie je žiadna zábava. S nami sa ale sťahovania ťažkých bremien, klavírov, trezorov či ťažkého nábytku nemusíte obávať. Sťahujeme s maximálnym dôrazom na bezpečnosť a s pokojným svedomím nám môžete zveriť sťahovanie klavírov, ako aj predmety s vysokou historickou hodnotou. S profesionálnym prístupom vám bez problémov presťahujeme akokoľvek ťažké a veľké predmety. 

Presvedčili sa už o tom tisíce našich zákazníkov, pre mnohých sme sťahovali trezory, veľké a ťažké skrine pre našich zamestnancov,  je sťahovanie bremien každodennou rutinou.

Prevážať a presťahovať  ťažké bremená, dokážeme až do hmotnosti 20 ton a hravo si poradíme aj so sťahovaním firemných priemyselných strojov. Rýchlo, spoľahlivo a bez starostí. 

bezpečné stahovanie

Sťahujeme po celej Európe

Sťahovanie bremien poskytujeme aj na medzinárodnej úrovni. Najčastejšie vykonávame sťahovanie ťažkých bremien v Bratislave, ale Vaše ťažké veci radi presťahujeme na ktorékoľvek miesto na Slovensku, či dokonca aj v Európe.

Cenník služby

90 až 149 kg male stahovanie

Malé bremeno

od 20 €

do 20 m po rovine

Zobraziť viac
150 - 249 kg stredne stahovanie

Stredné bremeno

od 80 €

do 20 m po rovine

Zobraziť viac
250 až 349 kg velke stahovanie

Veľké bremeno

od 120 €

do 20 m po rovine

Zobraziť viac

Zaujala Vás naša ponuka? Vyžiadajte si cenovú ponuku pre sťahovanie ešte dnes. Obratom do 24 hod Vás budeme kontaktovať.

Naceniť sťahovanie bremena