stahovanie firiem

Sťahovanie firiem a kanceláriíPresťahujeme vás do lepšieho.

Nie je nič lepšie, ako keď sa firme darí. Skôr či neskôr však narazíte na problém nedostatku priestoru. Pôvodné priestory sú vám už malé a tak je riešením sťahovanie sa do väčšieho. Sťahovanie však môže byť pre firmu poriadna záťaž. Sťahovanie kancelárií si vyžaduje veľkú disciplínu a aby sa vám počas neho náhodou niečo nestratilo, mali by ste sa spoľahnúť na profesionálov. 

Či už potrebujete presťahovať kanceláriu, firemný sklad alebo archív s množstvom dokumentov, naša sťahovacia služba to za vás všetko spraví. Rýchlo a bez starostí. Presvedčte sa, že v nás nájdete spoľahlivého partnera na presťahovanie firmy.

vypratanie nábytku

Sťahovanie firmy presne podľa vašich potrieb

Či už ide o sťahovanie malej rodinnej firmy alebo veľkého nadnárodného koncernu, vieme, že to vždy znamená určitú záťaž. Preto sme tu pre vás a celé sťahovanie zvládneme v čo najkratšom čase, aby ste sa mohli naplno venovať svojmu podnikaniu. 

Nemôžete si dovoliť stopnúť chod firmy počas pracovných dní? Naše komplexné sťahovacie služby zabezpečujeme aj cez víkendy. Chodu a veľkosti vašej firmy sa vždy prispôsobíme. Potrebujete sťahovanie skoro ráno alebo neskoro poobede? Vašu firmu presťahujeme tak, aby to pre vás a vašich zamestnancov nepredstavovalo žiadnu záťaž.

Postaráme sa o váš plynulý prechod do nových kancelárskych priestorov. 

nalozenie nabytku

Vašu firmu presťahujeme v rámci celého Slovenska aj EÚ

Naše sťahovacie služby poskytujeme v Bratislave, Nitre, Trnave, Senci či Pezinku, ale radi sa chopíme každého sťahovania v rámci štátov EÚ.

Úspešné presťahovanie do nových priestorov už s nami zvládlo množstvo firiem zo Slovenska, Česka, Maďarska, Poľska a Rakúska.

Cenník služby

male stahovanie

Malá firma

dohodou

do 10 pracovných miest

Zobraziť viac
individualne stahovanie

Stredná firma

dohodou

20 - 30 pracovných miest

Zobraziť viac
velke stahovanie

Veľká firma

dohodou

viac ako 30 pracovných miest

Zobraziť viac

Zaujala Vás naša ponuka? Vyžiadajte si cenovú ponuku pre sťahovanie ešte dnes. Obratom do 24 hod Vás budeme kontaktovať.

Naceniť sťahovanie kancelárií