Plánujete sa začať nový život a presťahovať sa do zahraničia, alebo naopak, chcete sa vrátiť späť do rodnej krajiny a potrebujete zrealizovať sťahovanie? Medzinárodné sťahovanie je spojené s množstvom vybavovania, nehovoriac o detailnom plánovaní a prípravách, kedy je pomoc odborníkov viac ako vítaná. Zabezpečíme pre vás sťahovanie nielen v rámci Európy, alebo kdekoľvek v rámci celého sveta.

Medzinárodné sťahovanie

Naša spoločnosť má v oblasti domáceho, ale i medzinárodného sťahovania bohaté skúsenosti.  Radi vás presvedčíme, že na takýto druh sťahovania sme pre vás či vašu firmu spoľahlivým partnerom. Vieme vám zabezpečiť komplexný servis od balenia až po finálne doručenie na akékoľvek miesto, a to na všetkých kontinentoch.

Spoľahlivý a profesionálny prístup

Sme profesionálna, spoľahlivá a cenovo dostupná sťahovacia firma, ktorá sa postará aj o prípadné komplikácie súvisiace s medzinárodným sťahovaním. S medzinárodným sťahovaním máme bohaté skúsenosti a naviac disponujeme všetkými nevyhnutnými pomôckami a vybavením, ktoré celý proces sťahovania zjednodušia a zároveň zabránia možnému poškodeniu vášho majetku počas sťahovania. Bezpečnosť prepravovaného materiálu je pre nás vždy na prvom mieste.

Sťahovanie bez starostí

Sme si plne vedomí, že sťahovanie sa z jednej krajiny do druhej je sprevádzané stresom, obavami a neistotou. Zbavte sa týchto nepríjemných pocitov a nechajte vaše medzinárodné sťahovanie na nás. Práve naša dlhoročná prax a skúsenosti v oblasti sťahovania nielen v rámci EÚ, ale aj medzi kontinentami, z nás robí profesionálov, ktorí pre vás zabezpečia bezstarostné, rýchle a profesionálne sťahovanie.

Realizácie

Medzi krajiny, z/do ktorých sme realizovali medzinárodné sťahovanie patria okrem bežných krajín ako sú Nemecko, Francúzsko a Česko, aj exotické destinácie ako Reunion Island, Maurícius, Nový Zéland a mnoho ďalších.

 

Pre nezáväznú cenovú ponuku medzinárodného sťahovania, nás neváhajte kontaktovať

Zaujala Vás naša ponuka? Vyžiadajte si cenovú ponuku pre sťahovanie ešte dnes. Obratom do 24 hod Vás budeme kontaktovať.

Naceniť moje sťahovanie