stahovanie bytov

Potrebujete presťahovať dom, byt v Šamoríne? Sme tu pre Vás

Potrebujete presťahovať dom, byt či kanceláriu v Šamoríne? Prípadne ste sa pustili do rekonštrukcie a lámete si hlavu nad tým, čo urobiť so starým nábytkom? Už nemusíte! U nás nájdete komplexné služby súvisiace nielen so sťahovaním, ale aj s vypratávaním priestorov či prepravou nábytku a zariadenia. Máme za sebou dlhoročnú prax a práve naše skúsenosti sú pre vás zárukou toho, že sa vyznáme v tom, čo robíme. Kvalitné služby a férové ceny, k tomu individuálny prístup na profesionálnej úrovni s dôrazom na bezpečnosť prepravovaného materiálu.

Vypratávania domov a bytov Šamorín

Využite náš servis sťahovania a vypratávania domov a bytov Šamorín; v našej ponuke tiež nájdete vypratávanie nebytových priestorov, pivníc a garáží. Okrem toho si hravo poradíme aj s odvozom starého nábytku v Šamoríne.

Sme tu tak pre jednotlivcov, ako aj firmy. Pre spoločnosti poskytujeme sťahovanie kancelárií, firemných skladov, či archívov. Obráťte sa na odborníkov a využite najlepšie sťahovacie služby v meste v pomere ceny a kvality. Postaráme sa o to efektívne a za výhodnú cenu tak, aby ste sa v čo najkratšom čase mohli naplno venovať svojmu podnikaniu. Potrebujete presťahovať len časť zariadenia? Službu sťahovanie Šamorín môžete využiť už od 1 ks nábytku.

Likvidácia odpadu v Šamoríne

Záleží nám na čistote okolia a sme si vedomí, že v tomto smere môžeme prispieť aj my. Naša spoločnosť sa podieľa aj na ochrane životného prostredia a ako jediná sťahovacia služba v Šamoríne a okolí ideme ešte ďalej. Naša práca teda nekončí iba pri „ekologickej likvidácii odpadu“, čo v prípade konkurenčných firiem značí skládkovanie odpadu. U nás dochádza k detailnému triedeniu a recyklácii podľa typu odpadov. Zaoberáme sa následnou recykláciou a zhodnocovaním odpadov.

Sťahovanie v Šamoríne aj pre firmy

Komplexné sťahovacie služby Šamorín od A po Z pre jednotlivcov i firmy, nájdete len u nás. Neváhajte sa na nás obrátiť aj v prípade špeciálnych požiadaviek. Vaše starosti so sťahovaním nechajte na nás a vy sa môžete sústrediť na nové bývanie či lepšie priestory pre svoj biznis.

Zaujala Vás naša ponuka? Vyžiadajte si cenovú ponuku pre sťahovanie ešte dnes. Obratom do 24 hod Vás budeme kontaktovať.

Naceniť moje sťahovanie