Služby v oblasti sťahovanialogistiky a skladovania

Pre jednotlivcov aj pre firmy ponúkame komplexné služby súvisiace so sťahovaním, logistikou a skladovaním. Vyriešime vaše starosti s premiestňovaním a uskladňovaním vecí. Pre akokoľvek zložitú situáciu súvisiacu so sťahovaním alebo logistikou máme vždy pripravené riešenie. 

Ak teda potrebujete presťahovať, previesť, uskladniť, sme pre vás a vašu firmu tou správnou voľbou a partnerom, na ktorého sa vždy môžete spoľahnúť.  

stahovanie bytov

Sťahovanie bytov a domov

Chystáte sa na sťahovanie z menšieho do väčšieho a už teraz sa obávate ako to všetko zvládnete? Dali ste prednosť mestu pred dedinou či naopak? Sťahovanie bytov a domov zvládneme bez toho, aby ste sa museli o čokoľvek strachovať. Či už bývate v garsónke alebo v rodinnom dome, sťahovanie pre vás naplánujeme tak, aby ste s ním nemali žiadne starosti. O presťahovanie všetkých vašich vecí sa postaráme s maximálnou dôslednosťou a vy sa môžete zatiaľ naplno tešiť z nového bývania. Sťahovanie bytu alebo domu a všetko okolo neho s nami hravo zvládnete.

Zobraziť viac
stahovanie firiem

Sťahovanie firiem a kancelárií

Nie je nič lepšie, ako keď sa firme darí. Skôr či neskôr však narazíte na problém nedostatku priestoru. Pôvodné priestory sú vám už malé a tak je riešením sťahovanie sa do väčšieho. Sťahovanie však môže byť pre firmu poriadna záťaž. Sťahovanie kancelárií si vyžaduje veľkú disciplínu a aby sa vám počas neho náhodou niečo nestratilo, mali by ste sa spoľahnúť na profesionálov. 

Či už potrebujete presťahovať kanceláriu, firemný sklad alebo archív s množstvom dokumentov, naša sťahovacia služba to za vás všetko spraví. Rýchlo a bez starostí. Presvedčte sa, že v nás nájdete spoľahlivého partnera na presťahovanie firmy.

Zobraziť viac
stahovanie tazkych bremien

Sťahovanie ťažkých bremien

Máte doma klavír, trezor, biliardový stôl, prípadné iné tzv. ťažké bremeno a plánujete ho presťahovať? Sťahovanie ťažkých bremien je veľmi citlivá záležitosť, ktorá si vyžaduje množstvo sily a skúseností. Nechajte sťahovanie bremien v Bratislave na profesionálov. Pre našich „bremenárov“ je sťahovanie klavírov,  prípadne iných ťažkých bremien alebo technológií každodenná rutina. Naše profesionálne sťahovacie služby sú cenovo dostupné pre každého. Okrem sťahovania ťažkých bremien v Bratislave, ponúkame aj široké spektrum ďalších služieb v oblasti sťahovania a dopravy.

Zobraziť viac
vypratavanie

Vypratávanie bytov a domov

Zariaďujete si nanovo byt, dom či kanceláriu a neviete čo so starým nábytkom? Tak využite našu službu vypratávanie bytov Bratislava a nechajte to na odborníkov. My si hravo poradíme s odvozom starého nábytku v Bratislave. Samozrejme okrem vypratávania bytov v Bratislave a širokom okolí sa zaoberáme aj sťahovaním v Bratislave. Postaráme sa o to rýchlo, efektívne a za výhodnú cenu. Ponúkame vám profesionálne a spoľahlivé vypratávanie bytov v Bratislave a blízkom okolí (ako aj domov). Súčasťou služby vypratávania bytov a rodinných domov je aj následná ekologická  likvidácia odpadu. So sťahovaním a vypratávaním bytov v Bratislave a okolí máme bohaté skúsenosti.

Zobraziť viac
skladovanie nabytku icona

Skladovanie a uskladnenie

Sťahujete sa do nového? Ešte Vám nestihli dokončiť stavbu, alebo prerábate byt, firmu či iný priestor  a vy neviete čo so svojimi vecami? Naša spoločnosť sťahovanie IVANEX Vám ponúka okrem komplexných sťahovacích služieb, aj skladovanie nábytku v Bratislave. Či už potrebujete krátkodobé, alebo dlhodobé uskladnenie nábytku prípadne iného Vášho majetku, spoločnosť IVANEX Vám bude spoľahlivým partnerom. Služba „skladovanie nábytku“ je vhodná pre fyzické osoby na uskladnenie nábytku, ako aj pre firemných zákazníkov.

Zobraziť viac
doplnkove sluzby

Odvoz a preprava nábytku

Sme profesionálna a zároveň cenovo dostupná sťahovacia služba v Bratislave a okolí. Sme najlepšia sťahovacia služba v Bratislave v pomere ceny a kvality. Okrem sťahovania nábytku poskytujeme aj široké spektrum iných služieb  napr. sťahovanie ťažkých bremien, (sťahovanie trezorov, sťahovanie klavírov atď.).

Zobraziť viac
doplnkove sluzby

Doplnkové služby

Okrem sťahovania domácnosti či firiem ponúkame aj doplnkové služby ako odborné balenie zásielok, umeleckých diel a technológií. Uskladníme vám tovar či nábytok na ďalšiu prepravu. Neporiadok po sťahovaní alebo likvidácií starého nábytku? Bez obáv vám zabezpečíme upratovanie.

Zobraziť viac

Medzinárodné sťahovanie

Plánujete sa začať nový život a presťahovať sa do zahraničia, alebo naopak, chcete sa vrátiť späť do rodnej krajiny a potrebujete zrealizovať sťahovanie? Medzinárodné sťahovanie je spojené s množstvom vybavovania, nehovoriac o detailnom plánovaní a prípravách, kedy je pomoc odborníkov viac ako vítaná. Zabezpečíme pre vás sťahovanie nielen v rámci Európy, alebo kdekoľvek v rámci celého sveta.

Zobraziť viac
stahovanie bytov

Sťahovanie a vypratávanie bytov Senec

Ak potrebujete presťahovať byt alebo dom, ak si nanovo zariaďujete bývanie či kanceláriu a neviete, čo so starým nábytkom, obráťte sa na nás. Náš profesionálny tím si hravo poradí nielen s odvozom vášho starého nábytku priamo v meste Senec, či už ide o Senecké jazerá, Svätý Martin, Senec – mesto, Mlynský Klin, Horný dvor alebo Červený majer. U nás nájdete komplexné sťahovacie služby, pričom kvalita, profesionalita a férové ceny sú vždy na prvom mieste.

Zobraziť viac
stahovanie bytov

Sťahovanie a vypratávanie bytov Pezinok

Sťahovanie je bezpochyby veľkým krokom pre každého, či ide o jednotlivcov, alebo firmy. Ak hľadáte komplexné sťahovacie služby v Pezinku, ste na správnej adrese. Vypratávanie priestorov, sťahovanie domov, bytov i kancelárií, ale aj odvoz a preprava nábytku a ťažkých bremien, to všetko u nás nájdete pod jednou strechou. A to už od 1 ks nábytku!

Zobraziť viac
stahovanie bytov

Sťahovanie a vypratávanie bytov Šamorín

Potrebujete presťahovať dom, byt či kanceláriu v Šamoríne? Prípadne ste sa pustili do rekonštrukcie a lámete si hlavu nad tým, čo urobiť so starým nábytkom? Už nemusíte! U nás nájdete komplexné služby súvisiace nielen so sťahovaním, ale aj s vypratávaním priestorov či prepravou nábytku a zariadenia. Máme za sebou dlhoročnú prax a práve naše skúsenosti sú pre vás zárukou toho, že sa vyznáme v tom, čo robíme. Kvalitné služby a férové ceny, k tomu individuálny prístup na profesionálnej úrovni s dôrazom na bezpečnosť prepravovaného materiálu.

Zobraziť viac