Služby v oblasti sťahovanialogistiky a skladovania

Pre jednotlivcov aj pre firmy ponúkame komplexné služby súvisiace so sťahovaním, logistikou a skladovaním. Vyriešime vaše starosti s premiestňovaním a uskladňovaním vecí. Pre akokoľvek zložitú situáciu súvisiacu so sťahovaním alebo logistikou máme vždy pripravené riešenie. 

Ak teda potrebujete presťahovať, previesť, uskladniť, sme pre vás a vašu firmu tou správnou voľbou a partnerom, na ktorého sa vždy môžete spoľahnúť.  

stahovanie bytov

Sťahovanie bytov a domov

Chystáte sa na sťahovanie z menšieho do väčšieho a už teraz sa obávate ako to všetko zvládnete? Dali ste prednosť mestu pred dedinou či naopak? Sťahovanie bytov a domov zvládneme bez toho, aby ste sa museli o čokoľvek strachovať. Či už bývate v garsónke alebo v rodinnom dome, sťahovanie pre vás naplánujeme tak, aby ste s ním nemali žiadne starosti. O presťahovanie všetkých vašich vecí sa postaráme s maximálnou dôslednosťou a vy sa môžete zatiaľ naplno tešiť z nového bývania. Sťahovanie bytu alebo domu a všetko okolo neho s nami hravo zvládnete.

Zobraziť viac

Sťahovanie firiem a kancelárií

Nie je nič lepšie, ako keď sa firme darí. Skôr či neskôr však narazíte na problém nedostatku priestoru. Pôvodné priestory sú vám už malé a tak je riešením sťahovanie sa do väčšieho. Sťahovanie však môže byť pre firmu poriadna záťaž. Sťahovanie kancelárií si vyžaduje veľkú disciplínu a aby sa vám počas neho náhodou niečo nestratilo, mali by ste sa spoľahnúť na profesionálov. 

Či už potrebujete presťahovať kanceláriu, firemný sklad alebo archív s množstvom dokumentov, naša sťahovacia služba to za vás všetko spraví. Rýchlo a bez starostí. Presvedčte sa, že v nás nájdete spoľahlivého partnera na presťahovanie firmy.

Zobraziť viac
stahovanie firiem
stahovanie tazkych bremien

Prevoz ťažkých bremien

Sťahovanie klavíra, trezoru alebo iných ťažkých bremien? Spoľahnite sa! Špecializujeme sa aj na sťahovanie ťažkých bremien. Vďaka moderným technológiám a bohatým skúsenostiam dokážeme presťahovať prakticky všetko. Pri sťahovaní ťažkých bremien nám pomáhajú kvalitné stroje a využívame ich nielen pri sťahovaní bytov a domov, kancelárii ale aj vypratávaní priestorov. 

Zobraziť viac

Vypratávanie bytov

Zariaďujete si nanovo byt, dom či kanceláriu a neviete čo so starým nábytkom? Tak využite našu službu vypratávanie bytov Bratislava a nechajte to na odborníkov. My si hravo poradíme s odvozom starého nábytku v Bratislave. Samozrejme okrem vypratávania bytov v Bratislave a širokom okolí sa zaoberáme aj sťahovaním a prepravou nábytku.

Zobraziť viac
vypratavanie
skladovanie nabytku icona

Skladovanie

Prerábate si bývanie a potrebujete na prechodné obdobie uskladniť váš nábytok? Ponúkame bezstarostné uskladnenie nábytku v našom chránenom sklade v Bratislave. Vaše veci vyzdvihneme, spíšeme konkrétny zoznam a bezpečne ich uskladníme v našom sklade na konkrétny časový úsek.

Zobraziť viac

Odvoz a preprava nábytku

Sme profesionálna a zároveň cenovo dostupná sťahovacia služba v Bratislave a okolí. Sme najlepšia sťahovacia služba v Bratislave v pomere ceny a kvality. Okrem sťahovania nábytku poskytujeme aj široké spektrum iných služieb  napr. sťahovanie ťažkých bremien, (sťahovanie trezorov, sťahovanie klavírov atď.).

Zobraziť viac
doplnkove sluzby
doplnkove sluzby

Doplnkové služby

Okrem sťahovania domácnosti či firiem ponúkame aj doplnkové služby ako odborné balenie zásielok, umeleckých diel a technológií. Uskladníme vám tovar či nábytok na ďalšiu prepravu. Neporiadok po sťahovaní alebo likvidácií starého nábytku? Bez obáv vám zabezpečíme upratovanie.

Zobraziť viac