stahovanie bytov

Sťahujete sa?S nami je to bez stresov a starostí!

Chystáte sa na sťahovanie z menšieho do väčšieho a už teraz sa obávate ako to všetko zvládnete? Dali ste prednosť mestu pred dedinou či naopak? Sťahovanie bytov a domov zvládneme bez toho, aby ste sa museli o čokoľvek strachovať. Či už bývate v garsónke alebo v rodinnom dome, sťahovanie pre vás naplánujeme tak, aby ste s ním nemali žiadne starosti. O presťahovanie všetkých vašich vecí sa postaráme s maximálnou dôslednosťou a vy sa môžete zatiaľ naplno tešiť z nového bývania. Sťahovanie bytu alebo domu a všetko okolo neho s nami hravo zvládnete.

balenie nabytku

Spoľahlivé a bezpečné sťahovanie za každých okolností

Potrebujete sa presťahovať rýchlo? Máte doma ťažký a robustný nábytok? Vyhovieme aj tým najnezvyčajnejším požiadavkám, presťahujeme vám hoci aj obrovského dreveného slona. 

Pri každom sťahovaní sa zameriavame na dôslednú prípravu a ľahký priebeh sťahovania. Vaše veci starostlivo zabalíme, aby boli počas sťahovania ako bavlnke a vo vašom novom domove ich vybalíme a rozmiestnime podľa vašich požiadaviek. Skrátka, sťahovanie bytov a domov bez akejkoľvek ujmy!

stahovanie domov firiem ivanex

Sťahujeme po celom Slovensku aj v rámci EÚ

Sťahovacie služby poskytujeme najmä v Bratislave, Nitre, Trnave, Senci či Pezinku, ako aj na celom západnom Slovensku.

Vaše veci presťahujeme kamkoľvek si budete želať. Nerobí nám problém presťahovať zákazníka zo Slovenska do iného štátu  alebo pokojne aj na druhý koniec sveta.

Sme profesionáli a k sťahovaniu pristupujeme s rešpektom a zodpovedne.

Cenník služby

do 17 m3 male stahovanie

Malé sťahovanie

od 40 €

1-izbový byt

Zobraziť viac
do 22 m3 individualne stahovanie

Stredné sťahovanie

od 54 €

1,5 až 2-izbové byty

Zobraziť viac
do 27 m3 velke stahovanie

Veľké sťahovanie

od 72 €

2,5 až 3-izbové byty

Zobraziť viac

Ako prebieha sťahovanie s IVANEX?

Plánovanie

Podľa vašich predstáv pripravíme efektívny plán celého procesu sťahovania. Vďaka našim skúsenostiam a flexibilite vieme sťahovanie naplánovať tak, aby splnilo vaše očakávania.

Stanovenie termínu a ceny

Na základe vašich požiadaviek stanovíme termín, ktorý vám bude vyhovovať. O cene vás informujeme vopred, vďaka čomu máte istotu korektného prístupu.

Balenie

O váš nábytok sa postaráme s maximálnou opatrnosťou a na krehké predmety použijeme obalový materiál. Takisto vás vieme zbaviť akéhokoľvek druhu odpadu a ekologicky tak zlikvidovať vaše nepotrebné veci.

Sťahovanie

Našim cieľom je presťahovať vás bez starostí. Pracujeme aj cez víkendy či v poobedňajších hodinách a v prípade potreby zabezpečíme aj upratanie vašich starých či nových priestorov.

Zaujala Vás naša ponuka? Vyžiadajte si cenovú ponuku pre sťahovanie ešte dnes. Obratom do 24 hod Vás budeme kontaktovať.

Naceniť moje sťahovanie