doplnkove sluzby

Komplexné sťahovanieS nami je to bez obáv

Okrem sťahovania domácnosti či firiem ponúkame aj doplnkové služby ako odborné balenie zásielok, umeleckých diel a technológií. Uskladníme vám tovar či nábytok na ďalšiu prepravu. Neporiadok po sťahovaní alebo likvidácií starého nábytku? Bez obáv vám zabezpečíme upratovanie.

stahovanie domov a firiem

Baliace práce

Potrebujete svoje veci kompletne zabaliť, prípadne aj označiť? Naši skúsení pracovníci vám zabalia nielen váš nábytok, ale v prípade potreby aj bytové doplnky či osobné veci. Vďaka kvalitným baliacim materiálom a pomôckam vám balenie uľahčíme a vašim veciam sa pri prevoze nič nestane.

montaz demontaz nabytku

Demontáž a montáž nábytku

Sťahovanie nie je len o prevoze, prípadne balení vášho nábytku a osobných vecí. Väčšie kusy nábytku často treba demontovať, aby sa dali naložiť do výťahu, prípadne do sťahovacieho auta. Zabezpečujeme preto aj odbornú demontáž a následnú montáž nábytku vo vašich nových priestoroch.

buracie prace

Búracie práce

Vykonávame ručné búracie práce ako je sekanie, búranie priečok či bytových jadier, prípadne demontáž okien a dverí. Zabezpečujeme aj následnú likvidáciu odpadu a všetkých druhov nábytku či elektrospotrebičov. Odvážaný odpad pritom likvidujeme na zberných dvoroch v závislosti od druhu odpadu.

stahovanie domov firiem

Priemyselné sťahovanie

Ponúkame služby profesionálneho priemyselného sťahovania. Zabezpečíme presťahovanie pôvodných výrobných liniek, demontáž a montáž výrobných zariadení, stavebné a búracie práce či likvidáciu už nepoužívaných zariadení. Takisto vieme vaše zariadenia uskladniť, prípadne vám doviezť a nainštalovať nové výrobné zariadenia.

nakladna doprava

Nákladná doprava

Váš náklad prepravíme kamkoľvek v rámci Slovenska, ale aj celej Európy. Ponúkame spoľahlivú medzinárodnú a vnútroštátnu nákladnú dopravu. Vďaka pestrému vozovému parku vieme presťahovať a previezť akýkoľvek objem tovaru. U nás je tovar zároveň poistený a chránený.

upratovacie sluzby

Upratovacie služby

Sťahovanie býva spojené aj s neporiadkom, o ktorý sa radi postaráme. Poskytujeme upratovanie domácností, firiem, výrobných hál či priemyselných objektov. V prípade potreby vykonáme čistenie a ošetrenie nábytku, podláh či okien. Vaše priestory tak ostanú čisté a pripravené pre ďalších užívateľov.

Zaujala Vás naša ponuka? Vyžiadajte si cenovú ponuku pre sťahovanie ešte dnes. Obratom do 24 hod Vás budeme kontaktovať.

Naceniť moje sťahovanie