vypratavanie

Vypratávanie a preprava nábytku v BratislaveS nami je to bez obáv.

Zariaďujete si nanovo byt, dom či kanceláriu a neviete čo so starým nábytkom? Tak využite našu službu vypratávanie bytov Bratislava a nechajte to na odborníkov. My si hravo poradíme s odvozom starého nábytku v Bratislave. Samozrejme okrem vypratávania bytov v Bratislave a širokom okolí sa zaoberáme aj sťahovaním v Bratislave. Postaráme sa o to rýchlo, efektívne a za výhodnú cenu. Ponúkame vám profesionálne a spoľahlivé vypratávanie bytov v Bratislave a blízkom okolí (ako aj domov). Súčasťou služby vypratávania bytov a rodinných domov je aj následná ekologická  likvidácia odpadu. So sťahovaním a vypratávaním bytov v Bratislave a okolí máme bohaté skúsenosti.

zmluvne podmienky

Vypratávanie firiem a kancelárií

Okrem vypratávania bytov a domov, sa naša spoločnosť zaoberá vypratávaním firiem a kancelárii v Bratislave ako aj iných priestorov. Súčasťou odvozu starého nábytku v Bratislave je aj následná likvidácia starého nábytku v Bratislave. Ako jediná sťahovacia služby v Bratislave sa zaoberáme aj následným zhodnocovaním drevného odpadu. Čiže naša práca nekončí len prepravou nábytku na skládku. Nelámte si ďalej hlavu čo so starým nábytkom a zverte sa do rúk odborníkom.

Nech už sa jedná o akúkoľvek nehnuteľnosť s rôznymi špecifikami, vždy nájdeme najefektívnejší spôsob vypratania bytu, domu či iného priestoru. Pravidelne sariešime bežné aj menej bežné problémy s prepravou a prenosom (schodištia, rampy a převýšenia, zlé možnosti pristavenia väčšieho vozidla a pod.). Za roky praxe sa vieme s týmito problémami pri vypratávaní ľahko vysporiadať.

vypratavanie likvidacia nabytku

Priebeh?

Ako prebieha vypratávanie bytov a domov cez spoločnosť IVANEX? Vedúci pracovník si s Vami dohodne vhodný termín krátkej obhliadky. Na ktorej zistí presný rozsah vypratania bytu alebo prepravy nábytku. Obhliadka je veľmi dôležitá na presné stanovanie ceny, keďže sa cena odvíja od množstva odvezeného starého nábytku. Následne po odsúhlasení cenovej ponuky si dohodneme termín vypratania bytu alebo domu . O všetko ostatné sa už postaráme my.

nalozenie nabytku

Vypratávanie pivníc v Bratislave

Potrebujete vypratať pivnicu alebo iný nebytový priestor? Ponúkame profesionálne vypratanie pivníc v Bratislave ako aj odvoz starého nábytku na zberný dvor.

Vypratanie pivníc garáží je spravidla spojené s nadmernou prašnosťou a znečistením. Takisto sa tu často uskladňuje špecifický odpad, ako sú chemikálie, pneumatiky a podobne. Sťahovanie IVANEX s.r.o. si s týmto všetkým hravo poradí a potrebné priestory vyprace podľa Vašich požiadaviek. Okrem vypratávania pivníc zabezpečíme aj odvoz starého nábytku, zariadenia a ďalšieho odpadu.

Ak ste si vybrali z našej ponuky vypratávania v Bratislave, tak nás neváhajte kontaktovať.

 

Cenník služby

do 8 m3 male stahovanie

Vypratávanie pivnice

od 89 €

Pivnica (kobka)

Zobraziť viac
do 12 m3 male stahovanie

Vypratanie malého bytu

od 129 €

1-izbový byt

Zobraziť viac
do 17 m3 strede stahovanie

Vypratávanie stredného bytu

od 189 €

2-izbový byt

Zobraziť viac
do 22 m3 velke stahovanie

Vypratávanie veľkého bytu

od 259 €

3-izbový byt

Zobraziť viac