doplnkove sluzby

Starý byt Vám už nestačí?Odvoz a preprava nábytku v Bratislave a okolí.

Sme profesionálna a zároveň cenovo dostupná sťahovacia služba v Bratislave a okolí. Sme najlepšia sťahovacia služba v Bratislave v pomere ceny a kvality. Okrem sťahovania nábytku poskytujeme aj široké spektrum iných služieb  napr. sťahovanie ťažkých bremien, (sťahovanie trezorov, sťahovanie klavírov atď.).

stahovanie domov firiem ivanex

Prepravu nábytku v Bratislave

V prípade ak potrebujete iba prepravu nábytku v Bratislave, vieme Vám poskytnúť školeného šoféra so sťahovacím autom.  Uvedomujeme si, že sťahovanie je náročná a stresová udalosť vo Vašom živote. Súvislosti s touto udalosťou, máte nárok na spoľahlivého partnera, ktorý Vám poskytne profesionálne sťahovacie služby. Počnúc od sťahovania nábytku až po vypratanie bytu v Bratislave.

nalozenie nabytku

Odvoz nábytku v Bratislave

Odvoz nábytku v Bratislave prebieha veľmi jednoducho a rýchlo. Prvý krok, skontaktujte sa s nami telefonicky alebo emailom. Naši operátori Vám sú plne k dispozícií. Po pár krátkych otázkach Vám vieme obratom zaslať cenovú ponuku prepravy nábytku v Bratislave. V prípade zložitejšieho sťahovania nábytku zabezpečíme aj odvoz starého nábytku v Bratislave, prípadne sťahovania nábytku do zahraničia, si môžete dohodnúť s Našim operátorom nezáväznú a bezplatnú obhliadku.