skladovanie nabytku icona

Potrebujete skladovanie nábytku v Bratislave?S nami je to bez obáv

Sťahujete sa do nového? Ešte Vám nestihli dokončiť stavbu, alebo prerábate byt, firmu či iný priestor  a vy neviete čo so svojimi vecami? Naša spoločnosť sťahovanie IVANEX Vám ponúka okrem komplexných sťahovacích služieb, aj skladovanie nábytku v Bratislave. Či už potrebujete krátkodobé, alebo dlhodobé uskladnenie nábytku prípadne iného Vášho majetku, spoločnosť IVANEX Vám bude spoľahlivým partnerom. Služba „skladovanie nábytku“ je vhodná pre fyzické osoby na uskladnenie nábytku, ako aj pre firemných zákazníkov.

zmluvne podmienky

Individuálny prístup

Ponúkame dlhodobé, ale aj krátkodobé uskladnenie nábytku alebo tovaru. Okrem skladovania nábytku, zabezpečujeme balenie a prepravu vašich vecí s dôrazom na váš čas a vaše potreby. V konkrétnych prípadoch sa vieme dohodnúť na vyzdvihnutí nábytku aj vo večerných hodinách či cez víkendy.

Skladovanie, 0,32€/1 m3 alebo 1/ks palety(max do výšky 1,1 m) za každý začatý deň
+ manipulácia pri nakládke a vykládke 3€/ks

stahovanie firiem

Skladovanie nábytku v Bratislave

Poskytujeme rýchly a bezproblémový servis, skladovanie nábytku, pretože vieme, že váš čas je dôležitý. Vaše veci u nás bezpečne uskladníme v stráženom sklade a zbavíme vás tak zbytočných starostí.

Náš skladový priestor spĺňa vysoké nároky na skladovacie štandardy. Celý sklad je temperovaný, zabezpečený kamerami, okrem toho je celý objekt chránený súkromnou bezpečnostnou službou a zabezpečený moderným protipožiarnym systémom. Sklad je vybavený niekoľkými vstupnými bránami.

Náš tím profesionálov sa postará o kvalitne odvedenú prácu. O váš nábytok a tovar tak bude dobre postarané.

stahovanie domov firiem ivanex

Preprava uskladnených vecí

Okrem skladovania v Bratislave zabezpečujeme aj následnú prepravu na vami určené miesto. Sťahujete sa do cudziny? Zabezpečíme bezpečný prevoz vášho nábytku, prípadne jeho prípravu na odovzdanie kuriérskej spoločnosti.

V prípade zásielky do zámoria vaše veci v sklade bezpečne zabalíme, označíme a odvezieme na požadovaný terminál.Tovar takisto prevzatí zaregistrujeme, v prípade potreby ho ošetríme, zabalíme, zabezpečíme tiež triedenie tovaru (tlač štítkov). Okrem uloženia tovaru na paletách Vám ponúkame služby kontroly kvality a počtu tovaru na palete, službu prípravy tovaru na zaslanie a samozrejme rozvoz tovaru, (prípadne odovzdanie tovaru kuriérskej spoločnosti), rovnako aj inštaláciu tovaru u vás alebo u vašich zákazníkov.

 

Zaujala Vás naša ponuka? Vyžiadajte si cenovú ponuku pre sťahovanie ešte dnes. Obratom do 24 hod Vás budeme kontaktovať.

Mám záujem o skladovanie