stahovanie tazkych bremien

Prevoz bremien a sťahovanie priemyselných strojovPresťahujeme všetko.

Sťahovanie klavíra, trezoru alebo iných ťažkých bremien? Spoľahnite sa! Špecializujeme sa aj na sťahovanie ťažkých bremien. Vďaka moderným technológiám a bohatým skúsenostiam dokážeme presťahovať prakticky všetko. Pri sťahovaní ťažkých bremien nám pomáhajú kvalitné stroje a využívame ich nielen pri sťahovaní bytov a domov, kancelárii ale aj vypratávaní priestorov. 

stahovanie domov firiem

Profesionálna a bezpečná manipulácia s ťažkými bremenami

Manipulovať s ťažkými bremenami často nie je žiadna zábava. S nami sa ale prevozu ťažkých bremien, klavírov, trezorov či ťažkého nábytku nemusíte obávať. Sťahujeme s maximálnym dôrazom na bezpečnosť a s pokojným svedomím nám môžete zveriť napríklad aj predmety s vysokou historickou hodnotou. S profesionálnym prístupom vám bez problémov presťahujeme akokoľvek ťažké a veľké predmety. 

Presvedčili sa už o tom tisíce našich zákazníkov, pre mnohých sme sťahovali trezory, veľké a ťažké skrine a neraz sme sa museli popasovať aj so sťahovaním klavírov.

Prevážať a presťahovať dokážeme bremená až do hmotnosti 20 ton a hravo si poradíme aj so sťahovaním firemných priemyselných strojov. Rýchlo, spoľahlivo a bez starostí. 

bezpečné stahovanie

Sťahujeme po celej Európe

Sťahovanie bremien poskytujeme aj na medzinárodnej úrovni. Najčastejšie sťahujeme na západnom Slovensku, ale vaše ťažké veci radi presťahujeme na ktorékoľvek miesto na Slovensku, či dokonca aj v Európe.

Cenník služby

90 až 200 kg male stahovanie

Malé bremeno

od 20 €

do 20 m po rovine

Zobraziť viac
200 - 300 kg stredne stahovanie

Stredné bremeno

od 35 €

do 20 m po rovine

Zobraziť viac
300 až 500 kg velke stahovanie

Veľké bremeno

od 50 €

do 20 m po rovine

Zobraziť viac

Zaujala Vás naša ponuka? Vyžiadajte si cenovú ponuku pre sťahovanie ešte dnes. Obratom do 24 hod Vás budeme kontaktovať.

Naceniť sťahovanie bremena