skladovanie nabytku icona

Potrebujete uskladniť nábytok alebo niečo iné?S nami je to bez obáv

Prerábate si bývanie a potrebujete na prechodné obdobie uskladniť váš nábytok? Ponúkame bezstarostné uskladnenie nábytku v našom chránenom sklade v Bratislave. Vaše veci vyzdvihneme, spíšeme konkrétny zoznam a bezpečne ich uskladníme v našom sklade na konkrétny časový úsek.

zmluvne podmienky

Individuálny prístup

Ponúkame dlhodobé, ale aj krátkodobé uskladnenie vášho nábytku alebo tovaru. Zabezpečujeme balenie a prepravu vašich vecí s dôrazom na váš čas a vaše potreby. V konkrétnych prípadoch sa vieme dohodnúť na vyzdvihnutí nábytku aj vo večerných hodinách či cez víkendy.

Skladovanie, 0,32€/1 m3 alebo 1/ks palety(max do výšky 1,1 m) za každý začatý deň
+ manipulácia pri nakládke a vykládke 3€/ks

stahovanie firiem

Pohodlie a bezpečnosť

Poskytujeme rýchly a bezproblémový servis, pretože vieme, že váš čas je dôležitý. Vaše veci u nás bezpečne uskladníme v stráženom sklade a zbavíme vás tak zbytočných starostí.

Náš tím profesionálov sa postará o kvalitne odvedenú prácu. O váš nábytok a tovar tak bude dobre postarané.

stahovanie domov firiem ivanex

Preprava uskladnených vecí

Okrem samotného skladovania zabezpečujeme aj následnú prepravu na vami určené miesto. Sťahujete sa do cudziny? Zabezpečíme bezpečný prevoz vášho nábytku, prípadne jeho prípravu na odovzdanie kuriérskej spoločnosti.

V prípade zásielky do zámoria vaše veci v sklade bezpečne zabalíme, označíme a odvezieme na požadovaný terminál.

Zaujala Vás naša ponuka? Vyžiadajte si cenovú ponuku pre sťahovanie ešte dnes. Obratom do 24 hod Vás budeme kontaktovať.

Mám záujem o skladovanie